

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mikroszál flanel kialakítással Szín Barna Narancs Fehér Méretek Szélesség: 40 cm Hosszúság: 50 cm Kialakítás Nem fehéríthető Cipzáras záródás Ajánlott mosási hőmérséklet 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Inspirálódjon tovább Párnahuzatok Lakástextil Szőnyegek Díszpárnák Plédek és ágytakarók Párnatöltelék
| Forma | Téglalap |
|---|---|
| Termék színe | Fehér, Barna |
| Rögzítés | Cipzár |
| Párna mérete | 40 x 50 cm |
| Évszak | Egész éves |
| Minta | Virágok, Őszi |
| Hosszúság | 50 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,1 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |
Felhasználói értékelések
Olyan szép és minőségi mint amit vártam.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon

45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
40×50 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, virágos
Raktáron
50×50 cm, kerek, modern stílusú

40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
70×90 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, modern stílusú
Raktáron
40×40 cm, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
45×45 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron