









Méretek 88×54×60 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 18 048 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Szürke Fém: Fa dekor Méretek (+/- 1 cm) Szélesség: 54 cm Magasság: 88 cm Mélység: 60 cm Ülőfelület magassága: 49 cm Ülőfelület szélessége: 54 cm Ülőfelület mélysége: 42 cm Súly: 4,5 kg Teherbírás: 110 kg Kialakítás Modern kárpitozott étkezőszék Elegáns steppelés Erős fém alap Szétszerelt állapotban szállítjuk Hozzon létre egy étkező sarkot, ahol az elegancia és a mindennapi kényelem találkozik. A kárpitozott szék nemcsak praktikus hely lesz az ülésre, hanem egy kiemelkedő dizájnelem is, amely életet visz az egész enteriőrbe. Kitűnően illik mind a modern, mind a klasszikus asztalokhoz, és kényelmet nyújt családi vacsoráknál és baráti összejöveteleken is. Teremtsen olyan teret, ahol jól érzi magát, és ahova szívesen tér vissza.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa, Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Súly | 4,5 kg |

88×54×60 cm, fa, modern stílusú

86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
85×51×61 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
84×54×59 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, műanyag, skandináv stílusú
Raktáron
45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
81×61×55 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
81×61×55 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×46×45 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
85×57×47 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
81×51×55 cm, skandináv stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×56×61 cm, forgó, kartámasszal
Raktáron
Forgó, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva