








Méretek 88×251×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: L alakú sarokkanapé Sarok változat: Univerzális Méret: Kanapé 230 cm-ig Szín: Sötétkék Kárpit: Poso 05 A kanapé anyaga Kárpit anyaga: Kordbársony (Velúr) Kárpit összetétele: 90% poliészter, 10% nejlon Kopásállóság (Martindale): 35 000 ciklus Ülés típusa: Kárpitozott hab Hab típusa: PUR T30 (közepes keménységű) A habszivacs vastagsága az ülésben: 6 cm Lábbal anyaga: Műanyag Szerkezet: Tömör fa, faforgácslap A kanapé méretei (tolerancia ± 3%) Szélesség: 251 cm Mélység: 140 cm Magasság: 88 cm / 67 cm Ülésmagasság: 39 cm Az ülő rész szélessége: 201 cm Oromba szélessége: 70 cm Ülés mélysége: 50 cm / 110 cm Ülés mélysége párnák nélkül: 70 cm / 130 cm Párnák magassága: 47 cm Lábak magassága: 4,5 cm Alvóterület: 130 x 200 cm A kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Tömeg: 88 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezkedés: Az ülőfelület alatt T18 habból készült támlapárnák (3 db) A kanapé hátulja is kárpitozott Megjegyzés: A kanapé belső részének faforgács dekorációja eltérhet a termékfotótól. Ágy funkció Ággyá alakítható: Igen Az ágy mérete: 130 x 200 cm Átalakítás típusa: Kézi, dönthető hátfallal Szétszerelt állapotban szállítjuk. Poso A puhán bársonyos Poso anyag megjelenésében a kordbársonyra emlékeztet. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, továbbá nagyon erős és tartós. A finom bolyhok a felületen könnyen tisztíthatók speciális bútortisztító szerekkel. Egyedi jellemzői miatt kanapék, fotelek és székek kárpitanyagaként használják. 90% poliészterből és 10% nejlonból készül, magas, 350 g/m 2 súlyozással. A használt szövetek fontos paramétere a szilárdság és a kopásállóság, az úgynevezett Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy a szövet bizonyos ciklusszám után kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. A háztartásokban gyakori anyagok körülbelül 20 000 ciklusnál tartanak. Az anyag nem tartalmaz semmilyen AZO színezéket vagy DMF-et.
| Szélesség: | 251 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Termék színe | Kék |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Karfák | Karfákkal |
| Forma | Sarok |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé fekvőfelület | 130 x 200 cm |
| Lábmagasság | 4,5 cm |
| Ülésmagasság | 39 cm |
| Súly | 88 kg |

Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
80×230×170 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus, univerzális
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron