








Méretek 82×311×145 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé Méret: 300 cm felett Szín: Szürke Huzat: Cosmic 03 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Velúr Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 50 000 ciklus Ülőrész típusa: Hullámrugók és kárpitozott hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömör fa és farostlemez A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%) Szélesség: 311 cm Mélység: 145 cm Magasság: 82 cm Ülőfelület szélessége: 265 cm Ülésmagasság: 43 cm Lábak magassága: 5 cm Alvófelület: 140 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 110 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezkedése: Az ülőrész alatt Támasztópárnák cipzárral (4 db), aprított PU-habbal töltve 2 kis dekoratív párna cipzárral A kanapé hátsó része kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: A farostlemez belső dekorációja eltérhet a termékfotótól Ágy funkció Kihúzás: Igen Ágy mérete: 140 x 200 cm Kihúzás típusa: Kézi, lehajtható háttámlával Cosmic szövet A Cosmic szövet egy strukturált velúr 100% poliészterből, amely a luxus megjelenést a mindennapi használatra való magas ellenálló képességgel ötvözi. A 240 g/m² súlyának köszönhetően erősnek és kiváló minőségűnek tűnik, ugyanakkor kellemesen puha tapintású. A Martindale kopástesztben 50 000 ciklust ér el, ami ideálissá teszi magas igénybevételű háztartások kárpitozott bútoraihoz. A bolyhosodásra való ellenállás 4/5 és a színtartóság 4/5 garantálja, hogy az anyag hosszú távon megőrizze megjelenését és színeit. Praktikus előnye a korlátozott folyadékfelvétel is, amely megkönnyíti a karbantartást. A Cosmic alkalmas kanapék, sarokgarnitúrák, fotelek és dekorációs kiegészítők számára. Tartósságának köszönhetően remek választás háziállatos háztartásokba is. A gyönyörű megjelenés megőrzése érdekében rendszeres porszívózást javasolunk puha fejjel és az esetleges szennyeződések gyors eltávolítását nedves ruhával.
| Szélesség: | 311 cm |
|---|---|
| Mélység: | 145 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Alak | U alakú |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 5 cm |
| Kanapé alvófelület | 140 x 200 cm |
| Súly | 110 kg |
| Ülésszélesség | 265 cm |

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

88×305×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban

85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron