







Méretek 85×285×146 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé Méret: Kanapé 270 cm felett Szín: Világoszöld Huzat: Cosmic 16 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Velúr Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 50 000 ciklus Ülőpárna típusa: Kárpitos hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömör fa és forgácslap A kanapé méretei (tolerancia +/- 3 %) Szélesség: 285 cm Mélység: 146 cm Magasság: 74,5 cm / 85 cm Ülőrész szélessége: 265 cm Ülési magasság: 37 cm Ülőrész mélysége: 50 cm / 105 cm Lábak magassága: 4,5 cm Karfák szélessége: 11 cm Karfák magassága: 62 cm Karfák mélysége: 87 cm Támasztópárna: 65 x 50 cm Otomanok szélessége: 66 cm Ülőfelület szélessége: 133 cm Alvófelület: 130 x 265 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 111 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezkedése: A kanapé ülőrész alatt Cipzárral záródó támasztópárnák (4 db) tört hab töltettel Díszpárnák (2 db) A kanapé hátoldala kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Összeszerelési útmutató a csomagban Ágyazás Ágyazható: Igen Ágy mérete: 130 x 265 cm Ágyazás típusa: Kézi dönthető háttámlával Cosmic szövet A Cosmic szövet szerkezeti velúr 100% poliészterből, amely egyesíti a luxus megjelenést a mindennapi használathoz szükséges magas ellenálló képességgel. A 240 g/m²-es grammsúlyának köszönhetően erős és jó minőségű érzetet kelt, ugyanakkor kellemesen puha tapintású. A Martindale kopásállósági teszten 50 000 ciklus értéket ér el, ami ideális választássá teszi a kárpitozott bútorokhoz magas terhelésű otthonokban. A 4/5-ös bolyhosodás-ellenállás és a 4/5-ös fényállóság garantálja, hogy a szövet tartósan megőrizze megjelenését és színezetét. Gyakorlati előnye az is, hogy korlátozott folyadékfelszívó képességgel rendelkezik, ami megkönnyíti a karbantartást. A Cosmic alkalmas kanapékhoz, sarokülőgarnitúrákhoz, fotelekhez és dekorációs kiegészítőkhöz is. Ennek ellenállósága miatt nagyszerű választás háziállatot tartó otthonokba is. A szép megjelenés megőrzése érdekében javasoljuk a rendszeres porszívózást puha tartozékkal és az esetleges szennyeződések gyors eltávolítását nedves törlőkendővel.
| Szélesség: | 285 cm |
|---|---|
| Mélység: | 146 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Ülésmélység | 50 cm, 105 cm |
| Alak | U alakú |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 4,5 cm |
| Kanapé alvófelület | 130 x 265 cm |
| Súly | 111 kg |
| Ülésszélesség | 265 cm |

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
93×300×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×303×143 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
88×305×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, mindennapi alváshoz
Raktáron
83×295×140 cm, ágyneműtartós, lábakkal
Kiszállítás 2 hét múlva
88×305×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható

90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
95×314×187 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
90×305×140 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Kiszállítás 3 hét múlva
83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

83×295×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron