










Méretek 85×285×146 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, U alakú kanapé Méret: Kanapé 270 cm felett Szín: Bézs Huzat: Itaka 48 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom, enyhén velúros textúrájú szövet Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülőrész típusa: Kárpitos hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Konstrukció: Tömör fa és forgácslap A kanapé méretei (tűrés +/- 3%) Szélesség: 285 cm Mélység: 146 cm Magasság: 74,5 cm / 85 cm Ülőrész szélessége: 265 cm Ülésmagasság: 37 cm Ülőrész mélysége: 50 cm / 105 cm Lábak magassága: 4,5 cm Karok szélessége: 11 cm Karok magassága: 62 cm Karok mélysége: 87 cm Támasztó párna: 65 x 50 cm Ottománok szélessége: 66 cm Ülő rész szélessége: 133 cm Hálóhely mérete: 130 x 265 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 111 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezkedése: A kanapé ülőrészének alatti rész Zipzáros támasztó párnák (4 db) zúzott hab töltettel Díszpárnák (2 db) Az ülőgarnitúra hátoldala kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Összeszerelési útmutató a csomagban Átalakítható hálószoba Kihúzható: Igen Fekvőfelület mérete: 130 x 265 cm Kihúzási típus: Manuális lehajtható háttámlával ITAKA szövet Az ITAKA huzatanyag jellemzője a finom, sima textúra elegáns megjelenéssel, amely kiemelkedik a modern és klasszikus belső terekben egyaránt. A szövet kellemes tapintású, ugyanakkor nagyon erős és ellenálló a mindennapi használat során. A hidrofil bevonat korlátozza a folyadékfelszívódást, és az antipilling kezelés megakadályozza a bolyhosodást, így hosszú távon megőrzi eredeti megjelenését. A szövet gyermek- és állatbarát, és alkalmas ülőgarnitúrák, fotelek, székek és más lakásdekorációs elemek kárpitozására. 100% poliészterből készült. A szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között figyelik, hány ciklus után kezd el a szövet kopás jeleit mutatni – minél magasabb a szám, annál nagyobb az ellenállás. Az ITAKA szövet 100 000 ciklus értéket ér el, ami a rendkívül ellenálló kárpitos anyagok közé sorolja, amelyek intenzíven használt otthonok számára is megfelelnek.
| Szélesség: | 285 cm |
|---|---|
| Mélység: | 146 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ágyneműtartós | Igen |
| Funkció | Ágyazható |
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Párnákkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Ülésmélység | 50 cm, 105 cm |
| Alak | U alakú |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 4,5 cm |
| Kanapé alvófelület | 130 x 265 cm |
| Súly | 111 kg |
| Ülésszélesség | 265 cm |

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós
Raktáron
85×285×146 cm, modern stílusú, ágyneműtartós

88×321×140 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron