








Méretek 82×246×145 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: L-alakú sarokkanapé Méret: 220 cm fölött Szín: Palackzöld Huzat: Cosmic 190 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Velúr Huzat összetétele: 100% poliészter Súrlódási ellenállás (Martindale): 50 000 ciklus Ülőpárna típusa: Hullámrugók és kárpithab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömörfa és forgácslemez A kanapé méretei (tolerancia +/- 3 %) Szélesség: 246 cm Mélység: 145 cm Magasság: 82 cm Az ülés szélessége: 200 cm Ülésmagasság: 43 cm Zsámoly mélysége: 135 cm Lábmagasság: 5 cm Alvóterület: 140 x 200 cm Teherbírás: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 100 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Tárolóhely elhelyezése: Az ülőrész alatt 3 cipzáras háttámlapárna zúzott PU habbal töltve 2 kis díszpárna cipzáras záródással A kanapé hátsó része kárpitozott Szétszerelt állapotban szállítjuk Megjegyzés: A kanapé belsejében lévő forgácslemez dekoráció eltérhet a termékfotótól Átalakítás alvóhelyre Kihúzás: Igen Alvóhely méret: 140 x 200 cm Kihúzás típusa: Manuális, lehajtható háttámlával Cosmic szövet A Cosmic szövet egy struktúrált velúr 100% poliészterből, amely ötvözi a luxus megjelenést a mindennapi használatra alkalmas magas tartóssággal. A 240 g/m²-es súlyának köszönhetően szilárd és minőségi hatást kelt, ugyanakkor kellemes tapintású. A Martindale kopásállósági teszt során eléri az 50 000 ciklust, ami ideálissá teszi kárpitozott bútorokhoz, különösen nagyobb igénybevétel mellett. A bolyhosodás elleni ellenállása 4/5, a fényállósága 4/5, amelyek garantálják, hogy a szövet hosszú ideig megőrzi megjelenését és színét. Praktikus előnye a korlátozott nedvességszívó képesség, ami megkönnyíti a karbantartást. A Cosmic szövet alkalmas kanapékhoz, sarokgarnitúrákhoz, fotelekhez és dekoratív kiegészítőkhöz is. Tartóssága miatt nagyszerű választás a háziállatokkal rendelkező otthonokba is. A gyönyörű megjelenés megőrzése érdekében javasoljuk a rendszeres tisztítást puha kiegészítővel és az esetleges szennyeződések gyors eltávolítását nedves ruhával.
| Szélesség: | 246 cm |
|---|---|
| Mélység: | 145 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak | Lábakkal |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Helyek száma | Többüléses |
| Lábmagasság | 5 cm |
| Kanapé alvófelület | 140 x 200 cm |
| Ülésszélesség | 200 cm |
| Alak | L alakú |
| Ülésmélység | 135 cm |
| Súly | 100 kg |

83×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
80×230×102-170 cm, ágyazható, modern stílusú

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
90×230×140 cm, balos, jobbos

75-84×220×143 cm, ágyazható, modern stílusú

84×200×143 cm, ágyazható, balos

Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron