




Méretek 115×108×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: 100% poliészter Műrattan Acél váz Szín Fekete Szürke Fehér A szék méretei Szélesség: 108 cm Mélység: 70 cm Magasság: 115 cm Ülőmagasság: 72 cm Teherbírás: 150 kg A párna méretei (±5 cm) Szélesség: 110 cm Hossz: 95 cm Fejtámla szélessége: 45 cm Fejtámla hossza: 20 cm Ülőfelület: kb. 60 x 45 cm Háttámla: kb. 55 x 45 cm Oldaltámaszok: kb. 45 x 35 cm Megjegyzés: Az említett méretek kissé eltérhetnek a mérés módjától és a puha töltet rugalmasságától függően. Kialakítás A csomag tartalma: szék, párnák és függő rugó Az állvány nem része a csomagnak Szétszerelt állapotban szállítjuk Biztonsági figyelmeztetések A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi el. Mielőtt beülne a székbe, ellenőrizze, hogy a függeszték szilárdan rögzítve van. A szék nem alkalmas hirtelen oldalirányú hintázásra. Ha a szék függesztéséhez állványt használ, helyezze azt sima és szilárd felületre, ahol stabil pozícióban lesz (pl. padló, burkolt terasz). 6 évnél fiatalabb gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket! A hintázás varázsa Élvezze a nyugodt pillanatokat a saját pihenősarkában. A függőszék nemcsak egy ülőhely, hanem egy mód is arra, hogy lelassítson és új energiával töltődjön fel. Az enyhe ringatózás segít ellazítani a testet és az elmét is, akár a kertben pihen, akár bent olvas egy kedvenc könyvet. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns kialakításnak köszönhetően stílusos kiegészítővé válik minden térben – és az Ön új kedvenc helyévé.
| Szélesség: | 108 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 115 cm |
| Anyag | Fém, Műrattan |
|---|---|
| Párnával | Igen |
| Típus | Hinta, Függő |
| Szín | Fekete |
| Teherbírás | 150 kg |
| Minta | Mintával |
| Fotel anyaga | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Állvány | Nem |
| Ülésmagasság | 72 cm |
| Párnázat | Párnázott |
| Rögzítés módja | Állványon |
| Alak | Tojás |
| Stílus | Modern |
| Kinézet | Hintaágy |
| Súly | 30 kg |

115×108×70 cm, függő, egyszerű
Raktáron
200×108×70 cm, fém, párnával
Raktáron
115×108×70 cm, fém, párnával
Raktáron
Fém, fa, párnával
RaktáronIngyenes szállítás
115×108×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Párnával, állítható, műrattan
Raktáron
Műanyag, fém, párnával
Raktáron
Párnával, műrattan, karfás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
74×68×105 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
Párnával, műrattan, függő
Raktáron
Karfás, egyszerű
Raktáron
Párnával, műrattan, karfás
Raktáron
Párnával, műrattan, hinta
Raktáron
Műrattan, karfás, egyszerű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×57×61 cm, műanyag, fém
Raktáron
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Fa, fenyőfa, hinta
Raktáron
Összecsukható, párnával, karfás
Raktáron
194×100×131 cm, műanyag, összecsukható
Raktáron
Fém, párnával, állítható
Raktáron
Párnával, műrattan, karfás
Raktáron
Párnával
Raktáron

122×105×75 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Természetes rattan, párnával, egyszerű
Raktáron
Összecsukható, természetes rattan, párnával
Raktáron
Fém, hinta
Raktáron
194×78 cm, párnával, műrattan
Raktáron
130×78 cm, fém, párnával
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron
115×108×70 cm, műanyag, fém
Raktáron
Fa, párnával, akácfa
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron