




A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 26 090 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
STARLIGHT díszítő napelemes fényfüzér LED izzókkal.Meleg fényárnyalat kellemes, hangulatos atmoszférát teremt.Nappali automatikus töltés és alkonyatkor automatikus bekapcsolás.IP54 védettségnek köszönhetően a füzér védett a por és a fröccsenő víz ellen.A fényerő fokozatmentesen állítható távirányítóval.Beállítható világítási időtartam: 4 h / 6 h / 8 h.Fény színe: 2700K (meleg fehér).Izzók száma: 20.Tápkábel hossza: 1,5 m.Világított rész hossza: 20 m.Beépített lítiumakkumulátor 3,7V / 2400 mAh.
| Típus | Kültéri lánc/Napelemes lámpa |
|---|---|
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | E27 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,042 W |
| Izzók száma | 20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,042 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Kapacitás | 2400 mAh |
| Elem élettartam | 8 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,84 W |
| Series | BAJA Kobi, MIMOSA Kobi |
| Gyártó | Kobi |

230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló

Fényfüzérek, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
230V, álló, RGB
Raktáron
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás