


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri karácsonyi fényfüzér, amely váltható több színű (RGB) és nappali fehér fény között. LED-ek száma: 200. LED gömb átmérője: 1,8 cm. Az egész fényfüzér nappali fehér fényben vagy RGB színekben világíthat. 8 fénymód (nappali fehér fény, több színű világítás, villogás, fényátmenet, fényerőszabályzás stb.). Memória funkció – bekapcsoláskor az utoljára használt fénymód aktiválódik. Időzítő 6 óra/18 óra – 6 óra működés után automatikusan kikapcsol, majd 18 óra múlva újra bekapcsol. Távirányítóval vezérelhető (a csomag része), vagy a tápegységen található gombbal. LED-ek közötti távolság: 10 cm. Világított kábel hossza: 20 m. Tápkábel hossza: 5 m. Kábel színe: zöld. Védettségi osztály: IP44 (beltéri és kültéri használatra egyaránt).
| Elhelyezés | Kültéri |
|---|---|
| Tápellátás | Hálózati |
| Típus | Fényfüzér |
| A teljes fényáram | 200 lm |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/RGB/Távirányító |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Dugó típusa | E |
| Series | DECO LAMP Solight |
| Gyártó | Brilagi |

Beltéri, kivetítő, hálózati tápellátású
Kiszállítás 2 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Raktáron
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, hálózati tápellátású
Raktáron
Fénydekoráció, beltéri, hálózati tápellátású
Kiszállítás 2 nap múlva
Kültéri, hálózati tápellátású
Raktáron
Elemes, fénydekoráció, beltéri
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Raktáron
Elemes, fénydekoráció, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hálózati tápellátású
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Raktáron
Kültéri, elemes, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Hálózati tápellátású
Raktáron
Elemes, fénydekoráció, beltéri
Raktáron
Elemes, fénydekoráció, beltéri
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fénydekoráció, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Hálózati tápellátású
Raktáron
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Hálózati tápellátású
Raktáron
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
Kültéri, elemes, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, fénydekoráció, beltéri
Kiszállítás 1 nap múlva
Beltéri, hálózati tápellátású
Kiszállítás 2 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva

Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron

IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás