

Méretek 163×125×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Mondj búcsút a káosznak: Ez a szövet szekrény tökéletes a ruháid és más tárgyaid rendszerezésére. 2 akasztórudat kínál kabátok vagy ruhák számára, és 8 polcot, hogy a ruháid, törölközőid és ágyneműid szépen összehajtva és rendszerezve legyenek. - Könnyen nyitható és zárható: Nem szőtt szövet borítása megvédi a ruháidat és tárgyaidat a portól. Cipzárral könnyen nyitható és zárható, tépőzárral biztosíthatod az ajtót. - Masszív és könnyen telepíthető: Az acél keret és a műanyag csatlakozók teszik ezt a szövet szekrényt tartóssá, ideálissá a hosszú távú használatra. Könnyen telepíthető, és érthető használati útmutatót tartalmaz. - Sokoldalú felhasználás: Ez a szövet szekrény rendkívül praktikus, rengeteg plusz tárolóhelyet kínál, és bármely szobához alkalmazható a házban. Kompakt kialakítása miatt a hálószobában, kamrában, pincében vagy mosókonyhában is tárolhatod. - Összes méret: 125H x 43W x 162,5D cm. Maximális terhelhetőség: 55 kg (teljes súly), 15 kg (ruha akasztórúd), és 5 kg (minden polc). Összeszerelés szükséges.
| Szélesség: | 125 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Ajtók száma | 3-ajtós |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Akasztórúd, Polc, Kombinált |
| Szín | Fekete |
| Ajtó típus | Tömör |
| Anyag | Szövet |
| Gyártó | HOMCOM |

Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Gáz
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron

Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron