

Méretek 163×103×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Búcsúzz el a rendetlenségtől: Ez a textil szekrény tökéletes a ruhák és egyéb tárgyak rendszerezésére. 1 rúddal rendelkezik kabátok vagy ruhák akasztására és 6 polccal a ruhák, törölközők, ágynemű rendezett tárolására. - Könnyű nyitni és zárni: A nem szőtt kinézetű felső anyag védi a ruhákat és tárgyakat a portól. Cipzár segíti a nyitást és zárást, míg a tépőzáras zárás lehetővé teszi az ajtó feltekercselését és rögzítését. - Stabil és könnyen beállítható: Az acélváz és a műanyag összekötők stabilizálják ezt a textil szekrényt, ideális hosszú távú használatra. Könnyen összeszerelhető, és egyszerűen érthető használati útmutatót tartalmaz. - Sokoldalú: Ez a textil szekrény rendkívül praktikus, rengeteg további tárolóhelyet kínál, és bármelyik helyiségben elhelyezhető. Kompakt dizájnnak köszönhetően elhelyezhető a hálószobában, kamrában, pincében vagy mosókonyhában. - Teljes méretek: 103 H x 43 Sz x 162,5 M cm. Maximális teherbírás: 45 kg (összesen), 15 kg (akasztórúd) és 5 kg (minden polc). Összeszerelést igényel.
| Szélesség: | 103 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábakkal | Igen |
| Funkció | Akasztórúd, Polc, Kombinált |
| Szín | Fekete |
| Ajtó típus | Tömör |
| Anyag | Fém, Szövet |
| Gyártó | HOMCOM |

Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
Gáz
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron

Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Fólia, műanyag, acél
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Retró, lábakkal, több mint háromszemélyes
Raktáron
Fólia, acél
Raktáron