















A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4064 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter (mikroszál) Szín Világos bézs Méret +/- 3% Szélesség: 140 cm Magasság: 250 cm Fém karika belső átmérője: 4 cm Részletek Részlegesen sötétítő függöny Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C Ne fehérítse Ne tisztítsa vegyi úton Ne szárítsa szárítógépben Vasalás 110 °C-ig
| Felfüggesztés | Fém gyűrűk |
|---|---|
| Termék színe | Bézs |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Méret | 140 x 250 cm |
| Anyaga | Poliészter |
| Felakasztási rendszer | Bújtatós, Fém gyűrűk |
| Elhelyezés | Beltéri |
| A csomagban lévő db szám | 1 |
| Minta | Egyszínű |
| Méteráru | Kész |
| Hosszúság | 201 - 300 cm |
| Fényáteresztő képesség | Részben sötétítő |
| A fémkarika átmérője | 4 cm |

Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron