









Méretek 150×190 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Pamut Poliészter Nylon kötelek Fa keret Szín Színes Méretek Teljes hossz: 220 cm Anyag hossza: 190 cm Anyag szélessége: 150 cm Teherbírás: 200 kg Kialakítás Tartós pamut anyagból készült függő hamaka Támaszrúd biztosítja a nagyobb stabilitást és kényelmet Tartalmaz zsákot a könnyű szállításhoz Tartalmaz 2 nylon kötél Élvezze a nyugalom és a kikapcsolódás pillanatait egy kényelmes függőágyban, amely a kedvenc pihenőhelyévé válhat. A stabil szerkezetnek és a kellemes anyagnak köszönhetően maximális komfortot élvezhet minden használatkor, legyen az a kertben, teraszon vagy a természetben utazások során. A praktikus kialakítás lehetővé teszi a könnyű felfüggesztést és szállítást, így bárhol és bármikor élvezheti a relaxálást. Ideális választás mindenki számára, aki szeretne lelassítani és élvezni a zavartalan nyugalom pillanatait.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 190 cm |
| Termék színe | Piros, Zöld, Lila, Sárga |
|---|---|
| Minta | Mintával |
| Teherbírás | 200 kg |
| Függőágy anyaga | Pamut, Poliészter, Fa |
| Kialakítás | Függőágyak |
| Hosszúság | 190 cm |
| Súly | 2 kg |





150×190 cm
Raktáron

Állvánnyal
Raktáron
110×127×330 cm
Ingyenes szállítás





Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

110×138×270 cm
Ingyenes szállítás


Elérhető 3 webáruházban
Raktáron





150×290 cm
Raktáron
150×290 cm
Raktáron






Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Fotótapéta, 3D hatású, papír
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fa, szövet, otthoni

Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron