


Méretek 150×290 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 70% pamut 30% poliészter Szín Bézs Méretek Szélesség: 150 cm Hossza: 290 cm Terhelhetőség: 150 kg Inspirálódjon tovább Kert Fürdőszoba Dolgozószoba Konyha Nappali Éléskamra
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 290 cm |
| Termék színe | Bézs |
|---|---|
| Fotel anyaga | Pamut, Poliészter |
| Teherbírás | 150 kg |
| Állvány | Nem |
| Minta | Egyszínű |
| Kialakítás | Függőágyak |
| Hosszúság | 290 cm |
| Súly | 5 kg |

150×290 cm
Raktáron





110×127×330 cm
Ingyenes szállítás


110×138×270 cm
Ingyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron













Állvánnyal
Raktáron

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×206 cm, fa, lábakkal

88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron