





























Méretek 82×54×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Műanyag: Fekete Méretek Szélesség: 54 cm Ülőfelület szélessége: 30–46 cm Háttámla szélessége: 52,5 cm Mélység: 55 cm Ülőmélység: 41 cm Magasság: 82,5 cm Ülőfelület magassága: 45 cm Háttámla magassága: 39 cm Teherbírás: 120 kg Távolság a földtől a karfáig: 65 cm Kialakítás Egymásra rakható A műanyag nem UV-stabil, ajánljuk a széket védeni a közvetlen napsugárzástól Szétszerelt állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Funkció | Rakásolható |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Minta | Egyszínű |
| Összecsukható | Egymásra rakható |
| Elhelyezhetőség | Rögzített |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Háttámla kialakítása | Perforált |
| Stílus | Modern |
| Súly | 4,4 kg |

Fém, műrattan
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron