





Méretek 85×220×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé anyaga Váz: Forgácslap, tömör fa Huzat: Kronos 09 Huzat színe: Sötétkék Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Velúr szövet Kopásállóság (Martindale): 50 000 Üléstípus: Hab töltés Hab típusa: Poliuretán hab T30 Lábak: Műanyag A kanapé Kronos szövettel van bevonva, amely kellemes és sima felületű, finom csillogásokkal. Legnagyobb előnyei közé tartozik a magas súly, 270 g/m2, a színtartósság és a magas kopásállóság. Az üléseket rugalmas poliuretán hab alkotja, amely kényelmes ülést biztosít. A szerkezetet erős forgácslap és tömör fa egészíti ki. A kanapé méretei Kialakítás: Sarok ülőgarnitúra Sarok: Univerzális Szélesség: 220 cm Mélység: 140 cm Magasság: 85 cm Ülésmagasság: 37 cm Ülésmélység: 71 cm Alvófelület: 130 x 200 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen (a kanapé ülőrésze alatt) Ágy funkció: Igen Szabad támasztópárnák: 3 db Díszpárnák: 2 db Szétszerelve szállítva. Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Kronos Bársonyos és finom felület rövid szálakkal a Kronos anyagot a velúr szövetek közé sorolja. A tapintásra kellemes textília finom fényeket és árnyékolási hatást kínál. Tulajdonságainak köszönhetően a Kronos kárpitozásra, huzatszövetként használatos. A Kronos textília előnye a fényállóság. Természetes fény hatására a színek jelentősen nem változnak. Ajánlott speciális kárpitos bútorápoló szerekkel tisztítani. Közepes súlyú, 270 g/m2 poliészterből készült. A használt szövetek fontos paramétere a szilárdság és a kopásállóság, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy a szövet kopás jeleit mutatja bizonyos számú ciklus után. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Kronos szövet esetében ez 50.000 ciklus. Az otthoni normál szövetek körülbelül 20.000 ciklussal rendelkeznek. Inspirálódjon tovább Sarokkanapék Kanapék és ülőgarnitúrák Nappali Kanapék
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Kék |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Termék színe | Kék |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Forma | Sarok |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmélység | 71 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 130 x 200 cm |

80×230×170 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Raktáron
91×255×162 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Raktáron
Jobbos, szövet
RaktáronIngyenes szállítás
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
79-94×147-183 cm, elasztikus
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matracvédő
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron