
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronMéretek 45×20 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: Poliészter Kitöltés anyaga: Poliészter Szín Világoszöld Mintás Méretek (±5 cm) Szélesség: 110 cm Hosszúság: 95 cm A fejtámla szélessége: 45 cm A fejtámla hossza: 20 cm Ülőfelület: kb. 60 x 45 cm Háttámla: kb. 55 x 45 cm Oldal támaszok: kb. 45 x 35 cm Megjegyzés: A megadott méretek kissé eltérhetnek a mérési módszertől és a puha kitöltés rugalmasságától függően. Kialakítás Minden típusú függőszékhez alkalmas párnázás Időjárásálló szövet A csomag tartalmazza az ülőrész párnázását és a fejtámlát A függőszék nem része a csomagnak
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 20 cm |
| Elhelyezés | Szék |
|---|---|
| Forma | Négyszög |
| Minta | Mintával, Állatok |
| Huzat anyaga | Poliészter |
| Töltet | Poliészter |
| Hosszúság | 20 cm, 95 cm |
| Típus | Fotelekre |

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron