







Méretek 82×59×62 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Bézs Lakkozott acél: Fekete Méretek Szélesség: 59 cm Ülőfelület szélessége: 35 - 41 cm Mélység: 62 cm Ülőfelület mélysége: 44 cm Magasság: 82 cm Ülőfelület magassága: 48 cm Háttámla magassága: 61 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 6,1 kg Kialakítás Időtlen varrott dizájn kiváló ergonómiával Szennyeződésálló puha bársonyszövet Ideális nappaliba, konyhába, étkezőbe vagy otthoni irodába Szétszerelt állapotban szállítjuk - egyszerű összeszerelés Bársony étkezőfotelek elegáns és kényelmes megoldást jelentenek minden étkező vagy konyhasarok számára. A puha bársony felületnek köszönhetően luxus érzetet nyújtanak, mind megjelenésben, mind tapintásban, míg a puha párnázás és ergonomikus forma kényelmet biztosít hosszabb ülés esetén is. Ez a típusú fotel nemcsak praktikus bútordarab, hanem kiemelkedő design elem is, amely azonnal magára vonja a figyelmet. Kiválóan alkalmas mindennapi étkezésekhez, valamint alkalmi vendéglátáshoz is.
| Szélesség: | 59 cm |
|---|---|
| Mélység: | 62 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Modern |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 110 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 44 cm |
| Ülés magasság | 48 cm |
| Súly | 6,1 kg |
| Ülésszélesség | 35 - 41 cm |

82×59×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 9 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
100×140 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva