








A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5764 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Az allergiások, kisgyermekek vagy légzési problémákkal küzdők számára jó választás a mikroszálas ágynemű . A sűrűn szőtt poliészter textília jellemzője a lágyság, meleget nyújt és formáját megőrzi. Kiemelkedik kellemes textúrájával, puhaságával, és ráadásul nem gyűrődik . Ha könnyű karbantarthatóságot, melegséget és gyengéd simogatást részesít előnyben, akkor a mikroszál Önnek való . Anyag 100% mikroszál - poliészter Gramázs: 95 g/m2 Szín Barna Krém Jellemzők Ajánlott mosás: minden héten, minimum 2 hetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágyneműt nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan ki kell mosni Az ágyneműhuzatot külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon a textília anyagának és színének megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugálást A csomag tartalma a választott változattól függően Ágyneműhuzat 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Barna |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki, Modern |
| Ágynemű mintája | Virágok, Díszes |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Egész éves |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Grammsúly | 95 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 0,9 kg |

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron


Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
Fa, szövet, otthoni
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron