





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bavlněné povlečení Renforcé Élvezze a kényelmes alvást puha Renforcé szövetből készült pamut ágyneművel. Ez a pamutfajta kiváló minőségű fésült szálakból készült, sima, erős és egyben puha felület jellemzi. Az anyag légáteresztő, kellemes tapintású , és könnyen kezelhető. Az ágynemű a színt és a formát is megőrzi az ismételt mosás után – ideális választás a mindennapi használatra. Materiál 100% fésült Renforcé pamut Szín Szürke Fehér Jellemzők Valósághű 3D motívum A javasolt mosás: heti rendszerességgel, legfeljebb kéthetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 40 - 60 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű szükséges vasalni Praktikus tanácsok Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva A mosószert válassza az anyaghoz és a színtartományhoz megfelelően Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást A huzatot kifordítva vasalja, így megelőzheti az anyag károsodását és a színek elhalványulását A csomag tartalma a választott változat szerint Ágyneműhuzat 135 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 135 x 200 cm | 1 db párnahuzat 80 x 80 cm Inspirálódjon tovább 3d ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba Hosszabított ágyneműhuzat Vasalást nem igénylő ágynemű Mikroszálas ágynemű
| Kinek | Lányoknak |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Mikroszálas |
| Ágyneműhuzat mérete | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm |
| Termék színe | Fehér, Szürke |
| Ágynemű mintája | Karácsonyi, Képek, Gyermek |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Évszak | Tél |
| Paplanhuzat mérete | 135 x 200 cm |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Párna mérete | 80 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 - 60 °C |
| Anyaga | 100% fésült pamut |
| Súly | 0,8 kg |

Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Klasszikus, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, klasszikus, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, lányoknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, fiúknak, klasszikus
Raktáron
Pamut, Verdák témájú, fiúknak
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut, kiságyba, cipzáras
Raktáron
Pamut, klasszikus
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban

200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
160×200 cm, léces
Raktáron