









Méretek 75×120×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztal anyaga MDF: Fehér Fa: Bükk Acélkeret: Fehér Asztal méretei Szélesség: 120 cm Mélység: 80 cm Magasság: 75 cm Javasolt kombinálni a York székkel. Hűvös északi inspiráció. Teremtsen egyensúlyt az színek és az egyes elemek között az enteriőrben. Éljen skandináv stílusban. Könnyedsége, légies jellege és funkcionalitása magával ragadja. A tömör bútorok, fémes vagy üveges elemek és karakteres világítótestek az északi hangulatú lakások részei. A nagy nyitott terek sötét sarkok és válaszfalak nélkül optikailag növelik a teret. A skandináv étkezők tökéletesen praktikusak. Minden szükséges dolognak megvan a helye, így könnyebben tisztán tarthatók. Fehér színű Bergen étkezőasztal ne féljen feldobni egy hangsúlyos akcentussal.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 80 cm |
| Magasság: | 75 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Skandináv |
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Teherbírás | 150 kg |
| Lap anyaga | MDF |
| Ülőhelyek száma | 6 fő részére |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Asztallap vastagsága | 18 mm |
| Lábak formája | Négy láb |
| Méret | Kicsi |
| Súly | 20 kg |

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron