Hasonlítsd össze az árakat 286 400 Ft-tól 428 090 Ft-ig 3 webáruházban:
Kerek bővíthető étkezőasztal tölgyfa dekoros asztallappal ø 120 cm Osaka – House Nordic
Méretek 75×120 cm, ⌀ 120 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 286 400 Ft és 428 090 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 24 706 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 25. - 344 892 Ft
- 2026. 05. 15. - 344 892 Ft
- 2026. 04. 29. - 363 727 Ft
- 2026. 04. 17. - 344 892 Ft
- 2026. 03. 31. - 428 090 Ft
- 2025. 11. 12. - 357 245 Ft
- 2025. 11. 01. - 348 667 Ft
- 2025. 10. 25. - 341 074 Ft
- 2025. 10. 13. - 357 827 Ft
- 2025. 10. 03. - 341 074 Ft
- 2025. 07. 23. - 428 090 Ft
- 2025. 05. 08. - 420 195 Ft
- 2026. 05. 25. - 286 400 Ft
- 2026. 05. 15. - 286 400 Ft
- 2026. 04. 29. - 286 400 Ft
- 2026. 04. 17. - 286 400 Ft
- 2026. 03. 31. - 428 090 Ft
- 2025. 11. 12. - 286 400 Ft
- 2025. 11. 01. - 286 400 Ft
- 2025. 10. 25. - 286 400 Ft
- 2025. 10. 13. - 286 400 Ft
- 2025. 10. 03. - 286 400 Ft
- 2025. 07. 23. - 428 090 Ft
- 2025. 05. 08. - 412 300 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Kerek bővíthető étkezőasztal tölgyfa dekoros asztallappal ø 120 cm Osaka – House Nordic
Méretek
| Mélység: | 120 cm |
|---|---|
| Magasság: | 75 cm |
| Átmérő: | 120 cm |
Specifikációk
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Stílus | Skandináv |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztalláb típus | Egy láb |
| Származási hely | CN |
| Vastagság | 2 cm |
| Forma | Kerek/ovális |
| Meghosszabbított hossz | 200 cm |
| Terhelhetőség | 110 kg |
| Súly | 58 kg |
| Hosszúság | 120 cm |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC 100% |
| Kiegészítő asztallapot tartalmaz | Igen |
| Bővíthető | Igen |
| Kollekció | Osaka |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Minőség | Basic |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | MDF |
| Felületkezelés | Furnér |
| Fa színe | Karamellbarna fa |
| Dekor | Matt/tölgyfa |
| Személyek száma | Négyszemélyes/ötszemélyes/hatszemélyes |
| Asztallap anyaga | MDF |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | House Nordic |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Pontosan olyan volt, amilyennek vártam, nagyra értékeltem az előre e-mailben elküldött használati útmutatót is.
Gyönyörű, olyan mint a képeken, minősége színe is.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Hasonló termékek

Osaka kerek étkezőasztal
Kerek, tölgyfa, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Yale étkezőasztal
Kerek, tölgyfa, matt
Raktáron
Sipario étkezőasztal, természetes fa
Bővíthető, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Étkezőasztal, fekete, átmérő 120 cm, MAHIR TYP 2
75 cm, ⌀ 120 cm, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Winston étkezőasztal
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kerek bővíthető étkezőasztal tölgyfa dekorral ø 115 cm Malaga – Bonami Selection
75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Rosley étkezőasztal, artisan tölgy / fekete
77×120 cm, bővíthető, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Landholm kerek étkezőasztal
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Boavista étkezőasztal
Ovális, matt, klasszikus lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Roxby bővíthető étkezőasztal
Bővíthető, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nola ovális bővíthető étkezőasztal
Bővíthető, modern stílusú, ovális
Raktáron
Kihúzható étkezőasztal, beton/fekete, 160-200x90 cm, MAJED
75×160-200×90 cm, bővíthető, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Athens étkezőasztal
76 cm, ⌀ 140 cm, kerek, modern stílusú
Raktáron
Étkezőasztal, tölgy/fekete, 140x83 cm, PEDAL
78×140×83 cm, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Mazzoni HAIRPIN S-120 Fekete Matt - LOFT STÍLUSÚ ASZTAL KONYHÁBA/ÉTKEZŐBE/NAPPALIBA
75×120×70 cm, matt, téglalap alakú

HOMCOM Kerek Étkezőasztal Ø80cm Ipari Stílusban Acél Lábakkal – Konyhaasztal Étkezőbe, Konyhába, Otthoni Irodába, Fehér Tölgy | Aosom
Kerek, tölgyfa, fém lábakkal
Raktáron
Étkezőasztal MO
Teakfa, matt, fa asztallappal
Raktáron
Mazzoni HAIRPIN S-120 Beton Világos Atelier - LOFT STÍLUSÚ ASZTAL KONYHÁBA/ÉTKEZŐBE/NAPPALIBA
75×120×70 cm, matt, téglalap alakú

VASAGLE étkezőasztal, összecsukható konyhaasztal 2-4 főre,, vintage barna-fekete
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Magnolia étkezőasztal
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Sydney borovi fenyő étkezőasztal fekete konstrukcióval, 70 x 70 cm - onami Essentials
73×70×70 cm, fenyő, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Étkezőasztal, sonoma tölgy/fekete, átmérő 120 cm, MEDOR
76 cm, ⌀ 120 cm, kerek, fém lábakkal
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
AKCIÓ Fekete étkezőasztal BERGEN 120x80 cm II. minőség
75×120×80 cm, bővíthető, modern stílusú
Raktáron
Mazzoni HAIRPIN S-120 Artisan Tölgy - LOFT STÍLUSÚ ASZTAL KONYHÁBA/ÉTKEZŐBE/NAPPALIBA
75×120×70 cm, tölgyfa, matt

HOMCOM Étkezőasztal 4 fő részére, Konyhaasztal Temperált Üveg Toppa, Nappali Asztal, Fém, Fekete, 120 x 60 x 75 cm | Aosom
Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Étkezőasztal, beton/fekete, átmérő 120 cm, MEDOR
Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Étkezőasztal, beton/fekete, átmérő 120 cm, MEDOR
76 cm, ⌀ 120 cm, kerek, fém lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Mazzoni ALMO 80 Fekete Matt/fekete lábak - KEREK ASZTAL Y ALAKÚ LÁBAKKAL LOFT/INDUSZTRIÁLIS STÍLUSBAN KONYHÁBA NAPPALIBA VAGY ÉTKEZŐBE
78×80×80 cm, kerek, modern stílusú

Étkezőasztal "Tree", 120 cm, 3 változat - Woud Variáns: fekete, fekete lábak
74×120 cm, fém lábakkal, matt
Ingyenes szállítás
Ibiza étkezőasztal
Kerek, fém lábakkal, matt
Raktáron
Kihúzható étkezőasztal, 120-160x80 cm, tölgy/fekete, DIRAN
75×120-160×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 9 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Malika étkezőasztal
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa
RaktáronA(z) Bonami.hu webáruház legjobb termékei

Poligyanta mosogatóeszköz tartó Resa – Wenko
Pumpás, álló
Raktáron
Matt fekete acél WC-papír tartó állvány Rivalta – Wenko
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Debar WC-kefe és WC-papír tartó - Wenko
Állványok
Raktáron
Krémszínű gyerek szőnyeg 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Nyári gyerek paplan 100x135 cm Light – Bonami Essentials
100×135 cm, nyári
Raktáron
Kék-bézs szőnyeg 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan és párna szett babaágyhoz 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Röviditalos pohár szett 6 db-os 50 ml – Lyngby Glas
Feles, - készletek
Raktáron
Zöld karton rendszerező dokumentumokhoz Johan Canvas Paper Laminate – Bigso
Raktáron
Öntöttvas serpenyő ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
4 évszakos paplan 200x200 cm Medium – Bonami Essentials
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Világoszöld mosható futószőnyeg 52x200 cm Ricci Monet – Universal
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Fekete fém edényszárító 43x23,5 cm Radka – Orion

Fényes ezüstszínű öntapadós rozsdamentes acél fürdőszobai polc Genova – Wenko
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
Meleg színű LED szálas szabályozható izzó E27, 4 W Soft Glow – Star Trading
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Krémszínű szőnyeg 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Lou konyhai sarokpolc, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
4 évszakos gyerek paplan 100x135 cm Medium – Bonami Essentials
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron





