









Méretek 76×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A KARO egy tökéletes asztal a modern formákat kedvelők számára. A 40 cm-es bővítőlappal az asztallap 180 cm-re bővíthető (amiben segítséget nyújt a kiváló minőségű szinkron asztalvasalat). Ez az asztal kiváló feltételeket biztosít a családi összejövetelek vagy baráti találkozók megtartására. Az asztal jellegzetes eleme a középen X alakban egymást keresztező lábak - attól függően, hogy melyik oldalról nézzük, kissé másképp néz ki az asztal, ami további lehetőségeket kínál a belső tér kialakításához. A KARO asztal tökéletes választás az apró részletekre is odafigyelő, legmagasabb minőséget kereső igényes személyeknek.
| Mélység: | 90 cm |
|---|---|
| Magasság: | 76 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Ülőhelyek száma | 6-személyes, 8- és többszemélyes |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 40 cm (asztallap alatt) |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | 66,6 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Kerek, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×90 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Bővíthető, 6-személyes, fém lábakkal
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, modern stílusú, matt
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

77×90 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, matt

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, ovális, tölgyfa
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

Modern stílusú, fém lábakkal, matt
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, matt

75×108 cm, bővíthető, 6-személyes
Raktáron
Tölgyfa, 6-személyes, fém lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
6-személyes, rusztikus, matt
Raktáron
60×70 cm, bővíthető, modern stílusú

76×90 cm, bővíthető, matt

Fém lábakkal, matt, fa asztallappal
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, matt

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fém, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, fém

43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×90 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

45×110×60 cm, fa, modern stílusú

Fali, modern stílusú

Fali, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

Fali, fa, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa