







Méretek 90×230×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Sarok változat: Univerzális Méret: Kanapé 230 cm-ig Szín: Bézs Huzat: Itaka 48 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom, enyhén velúros szerkezetű szövet Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Ülés típusa: Kárpitos habszivacs Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Lábak anyaga: Tömbfa Konstrukció: Tömbfa, farostlemez A kanapé méretei (tűréshatárral ± 3%) Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 90 cm / 77 cm Ülésmagasság: 43 cm Ülésrész szélessége: 130 cm Ottomán szélessége: 70 cm Ülőmélység: 60 cm / 120 cm Párnák magassága: 47 cm Lábak magassága: 10 cm Karfa szélessége: 15 cm Karfa magassága: 50 cm Karfa mélysége: 75 cm Fekvőfelület: 131 x 200 cm Kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 87 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezés: A kanapé ülőrészének alatti Háttámla párnák (3 db) Díszpárnák (2 db) A kanapé hátulja is kárpitozott Megjegyzés: A farostlemez dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Ágynemű funkció Kihúzható ágyfunkció: Igen Ágy mérete: 131 x 200 cm Kihúzás típusa: Kézi lefelé hajtható háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. ITAKA szövet Az ITAKA huzatot finom, sima szerkezet és elegáns megjelenés jellemzi, amely kiemelkedik a modern és klasszikus belső terekben egyaránt. A szövet kellemes tapintású, ugyanakkor nagyon erős és ellenáll a mindennapi használatnak. A hidrofób kezelés korlátozza a folyadékok beszivárgását, az antipilling kezelés pedig megakadályozza a bolyhosodást, így hosszú távon megőrzi eredeti megjelenését. A szövet gyerekek és háziállatok számára is barátságos, és alkalmas kanapék, fotelek, székek és egyéb lakáskiegészítők kárpitozására. 100% poliészterből készült. A szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között vizsgálják meg, hogy hány ciklus után kezd a szövet kopási jeleket mutatni – minél magasabb a szám, annál nagyobb az ellenállás. Az ITAKA szövet 100 000 ciklusos értéket ér el, ami azt jelenti, hogy rendkívül tartós kárpitozott anyagok közé sorolható, intenzíven használt otthonokba is alkalmas. Inspirálódjon tovább Sarokkanapék Kanapék és ülőgarnitúrák Nappali Kanapék
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Termék színe | Bézs |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Forma | Sarok |
| Lábmagasság | 10 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Súly | 87 kg |
| Kanapé fekvőfelület | 131 x 200 cm |

90×230×140 cm, balos, jobbos

86×201×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos

Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×160×200 cm, hab, PUR habszivacsos
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron