







Méretek 90×230×140 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L-alakú kanapé Sarokváltozat: Univerzális Méret: Kanapé 230 cm-ig Szín: Bézs Huzat: Itaka 48 A kanapé anyaga Huzat anyaga: Finom, enyhén velúr szerkezetű szövet Huzat összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus Üléspárna típusa: Kárpitozott hab Hab típusa: T30 (közepesen kemény) Lábak anyaga: Tömör fa Szerkezet: Tömör fa, forgácslap A kanapé méretei (tűrés ± 3 %) Szélesség: 230 cm Mélység: 140 cm Magasság: 90 cm / 77 cm Ülőmagasság: 43 cm Ülőfelület szélessége: 130 cm Ottoman szélessége: 70 cm Ülőmélység: 60 cm / 120 cm Párnák magassága: 47 cm Lábak magassága: 10 cm Kartámaszok szélessége: 15 cm Kartámaszok magassága: 50 cm Kartámaszok mélysége: 75 cm Alvóterület: 131 x 200 cm A kanapé teherbírása: 110 kg / 1 ülőhely Súly: 87 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezés: A kanapé ülő része alatt Háttámla párnák (3 db) Dekoratív párnácskák (2 db) A kanapé hátulja is kárpitozott Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Ágy funkció Kinyitható ágy funkció: Igen Ágy mérete: 131 x 200 cm Kinyitási típus: Kézi lehajtható háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. ITAKA szövet Az ITAKA szövetet finom, sima szerkezete jellemzi, amely elegáns megjelenést kölcsönöz, kiemelve a modern és klasszikus belső terekben. A szövet kellemes tapintású, ugyanakkor nagyon erős és ellenálló a mindennapi használat során. Hidrofób felületkezelése korlátozza a folyadékok felszívódását, és az antipilling kezelés megakadályozza a bolyhok képződését, így hosszú távon megőrzi eredeti megjelenését. A szövet gyermekek és háziállatok számára is kíméletes, és alkalmas kanapék, fotelek, székek és egyéb lakberendezési kiegészítők kárpitozására. 100% poliészterből készült. A szövetek egyik fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale teszt. A laboratóriumi körülmények között megfigyelik, hogy hány ciklus után kezd a szövet kopás jeleit mutatni – minél magasabb a szám, annál nagyobb az ellenállás. Az ITAKA szövet 100 000 ciklust ér el, amely a rendkívül ellenálló kárpitos anyagok közé sorolja, így intenzíven használt háztartásokban is alkalmas.
| Szélesség: | 230 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Lábmagasság | 10 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé alvófelület | 131 x 200 cm |
| Súly | 87 kg |

85×232×143 cm, ágyazható, balos
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos

Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, ágyneműtartós, fa
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos

83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
Fa
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
Jobbos, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, fa
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
85×220×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
83×230×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
Ágyazható, balos, jobbos
Raktáron
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
100×140 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva