










Méretek 85×232×143 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A kanapé megjelenése Kialakítás: Sarok, L alakú kanapé Méret: 230 cm feletti kanapé Szín: Szürkésbarna Kárpit: Quelle 16 A kanapé anyaga Kárpitanyag: Bouclé típusú szövet (hurkos anyag) Kárpit összetétele: 100% poliészter Kopásállóság (Martindale): 80 000–90 000 ciklus Ülőfelület típusa: Hullámrugók és kárpitos hab Hab típusa: PUR T30 (közepesen kemény) Szerkezet: Tömör fa, forgácslap A kanapé méretei (tolerancia ± 3%) Szélesség: 232 cm Mélység: 143 cm Magasság: 85 cm Ülőfelület szélessége: 200 cm Ülésmagasság: 38 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm / 130 cm Lábak magassága: 4,5 cm Karfa szélessége: 15 cm Karfa magassága: 60 cm Fekvőfelület: 130 x 200 cm A kanapé teherbíró képessége: 110 kg / ülőhely Súly: 80 kg (bruttó) Felszereltség Tárolóhely: Igen Elhelyezés: A kanapé ülőfelülete alatt Párnák cipzáras zárással (3 db) A kanapé hátoldala is kárpitozott Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Ágyfunkció Kinyitható ágy: Igen Ágy mérete: 130 x 200 cm Kinyitás típusa: Kézi, dönthető háttámlával Szétszerelt állapotban szállítjuk. Quelle szövet Vigyen luxust és kényelmet nappalijába a prémium Quelle kárpitozott anyaggal. Ez a modern bouclé szövet jellegzetes hurkos struktúrájával nemcsak gyönyörű látványt nyújt és rendkívül puha tapintású, hanem 315 g/m²-es súlya is lenyűgöző. Ennek köszönhetően az anyag tömör, formastabil, a kanapénak exkluzív megjelenést és rendkívüli otthonosságot kölcsönözve, a legfrissebb belsőépítészeti trendekkel összhangban. Ne hagyja, hogy lágysága megtévessze – a Quelle anyag a mindennapi igénybevételre lett tervezve. Szigorú laboratóriumi tesztelése kiváló eredménnyel zárult: a kopásállósága 90 000 ciklus (Martindale teszt), megnövelt golyózódási ellenállás és a legmagasabb osztályozást kapta (A kategória) a szakítószilárdságért és varratok elmozdulása elleni stabilitásért. Az európai REACH szabványoknak is megfelel, garantálva a 100% egészségügyi biztonságot ártalmas vegyi anyagok nélkül. Ezáltal egy tartós és biztonságos kárpitot kap, amely hosszú évekig megőrzi gyönyörű megjelenését.
| Szélesség: | 232 cm |
|---|---|
| Mélység: | 143 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Sarok |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Ülésmagasság | 38 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Kanapé alvófelület | 130 x 200 cm |

90×230×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
86×238×140 cm, ágyazható, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, ágyneműtartós, fa
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, fa
Raktáron
Modern stílusú, fa, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos

Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Lábakkal, párnákkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Jobbos, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
Ágyazható, balos, ágyneműtartós
Raktáron
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Kiszállítás 2 hét múlva
88×251×140 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
73×200×141 cm, ágyazható, balos
Raktáron
Ágyazható, balos, fa
Raktáron
Ágyazható
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
18×80×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
100×140 cm, egyszínű, beltéri
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva