





Méretek 91×79×56 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Raven szürke 07 Öko bőr: Szürke sz.243 Fém: Fekete matt Méretek A háttámla felső részének szélessége: 62 cm Teljes szélesség: 79 cm Ülőfelület mélysége: 56 cm Magasság: 91 cm Ülőfelület magassága: 45 cm Teherbírás: 120 kg Súly: 20 kg Kialakítás 360°-ban forgatható Lapra szerelve szállítva
| Szélesség: | 79 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 91 cm |
| Anyag | Öko-bőr, Szövet |
|---|---|
| Funkció | Kihúzható |
| Huzat anyaga | Eco bőr, Szövet |
| Tulajdonságok | Forgatható |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak | Fém |
| Teherbírás | 120 kg |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 45 cm |

Állítható, modern stílusú, dizájnos
Raktáron
Állítható, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Forgó, műbőr, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Modern stílusú, kihúzható, szövet
Raktáron
Modern stílusú, szövet
Raktáron
Lábtartóval, forgó, állítható
Raktáron
Szövet
Raktáron
Forgó, műbőr, kihúzható
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
90×76×55 cm, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Állítható
Raktáron


Modern stílusú, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, műbőr, kihúzható
Raktáron
Retró, lábakkal, magas háttámlával
Raktáron
Forgó, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Állítható, szövet
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
Állítható, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Kihúzható, szövet
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron

Modern stílusú
Ingyenes szállítás
Lábtartóval, modern stílusú, hinta
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×105×90 cm, állítható, lábakkal
Kiszállítás 1 hét múlva
Lábakkal, szövet
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva