












Méretek 38×65×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A taburet anyaga Váz: Bútorlemez, fa Huzat: POSO 41 Huzat színe: Terrakotta Huzat összetétele: 100% poliészter Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr) Kopásállóság (Martindale): 35 000 Üléstípus: Hab töltet Lábak: Műanyag A taburet méretei Szélesség: 65 cm Mélység: 65 cm Magasság: 38 cm Ülőmagasság: 38 cm Tároló térfogat: kb. 80 l Lábak: 2 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen A nyitást fém zsanérok biztosítják biztosító szalaggal A taburet fogantyúval van felszerelve a kényelmes nyitás érdekében Poso A plüss puha Poso anyag megjelenésében a kordbársonyra hasonlít. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, emellett nagyon erős és tartós. A felületén található finom szálakat könnyen lehet tisztítani speciális kárpitos bútorokra fejlesztett készítményekkel. Egyedi tulajdonságai miatt kárpitos textíliaként használják ülőgarnitúrákhoz, fotelekhez és székekhez is. 100% poliészterből készült magas grammsúllyal.A használt szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, azaz a Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy a bizonyos számú ciklus után a szövet elhasználódást mutat. Minél nagyobb a szám, annál jobb. A Poso anyag büszkélkedhet 35 000 ciklussal. A háztartásokban használt közönséges anyagok körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Anyag | Kárpitozott |
| Forma | Négyzet |
| Puffok | Igen |
| Szín | Narancssárga |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Alak | Szögletes |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Kinézet | Lábakkal |
| Súly | 11 kg |

Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Puffok, öko bőr, kárpitozott
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron