



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 20 387 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Bluvel 78 Szín Zöld Méretek Szélesség: 39 cm Mélység: 39 cm Magasság: 34 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 3,42 kg
| Szélesség: | 39 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 34 cm |
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Forma | Kerek |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Puffok | Igen |
| Szín | Zöld |
| Származási hely | PL |
| Térfogat | 56 |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
Felhasználói értékelések
ideális méret, kényelmes
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
OLYAN, AMILYENNEK ELKÉPZELTEM........KÖSZÖNÖM.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

Tárolóhellyel, kárpitozott, kerek
Raktáron
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
34×39×39 cm, puffok, szövet
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, szövet, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, szövet, kárpitozott
Raktáron
38×110×38 cm, puffok, szövet

Puffok, lábakkal, kárpitozott
Raktáron
Tárolóhellyel, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
44×90×65 cm, puffok, lábakkal
Raktáron
Retró, öko bőr, lábak nélkül
Raktáron
Bőr, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
45×100×90 cm, kültéri, szövet
Ingyenes szállítás
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
Tömörfa, lábak nélkül
Raktáron
Puffok, kárpitozott, kerek
Raktáron
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
Tömörfa, lábak nélkül
Raktáron
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Raktáron
Modern stílusú, öko bőr, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, kárpitozott, kerek
Raktáron
Modern stílusú, öko bőr, kárpitozott
Raktáron
Puffok, öko bőr, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábak nélkül
Raktáron
Szövet, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, kárpitozott, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Puffok, modern stílusú, tömörfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
34×39×39 cm, puffok, szövet
Kiszállítás 1 hét múlva
38×65×65 cm, puffok, szövet
Raktáron
Puffok, kárpitozott, kerek
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva