












Méretek 38×65×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A puff anyaga Váz: Bútortábla, fa Huzat: POSO 01 Huzat színe: Mustársárga Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr) Kopásállóság (Martindale): 35 000 Ülőfelület típusa: Hab töltet Lábak: Műanyag Figyelem: A szín megjelenése kissé eltérhet a valóságtól. A puff Poso szövettel van bevonva, amely finom bordázott textúrájú, nagyon kellemes tapintású, nagy sűrűségű, 380g/m2-es kopásállósággal. A puff szerkezete erős bútortáblából és tömörfából készült. Az ülőfelület hab töltetből áll, amely kényelmes ülést biztosít. A puff méretei Szélesség: 65 cm Mélység: 65 cm Magasság: 38 cm Ülés magassága: 38 cm A tárolóhely űrtartalma: kb. 80 l Lábak: 2 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen A nyitást fém zsanérokkal és rögzítő pánttal biztosítják A puff fogantyúval van felszerelve a kényelmes nyitáshoz Poso A plüss Puhaságú anyag Poso megjelenésében emlékeztet a kordbársonyra. Egyedi 3D hatása nagyon kellemes tapintású, emellett rendkívül erős és tartós. A felületen lévő finom szálak könnyen tisztíthatók speciális kárpitos bútorápoló szerekkel. Egyedi jellemzőinek köszönhetően ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozott szöveteként használják. 100% poliészterből készül magas szövetsűrűséggel. A felhasznált szövetek fontos paramétere az erősségük és a kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám elérése után a szövet kopással jár. Minél nagyobb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. A hétköznapi háztartási szövetek körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Anyag | Kárpitozott |
| Forma | Négyzet |
| Puffok | Igen |
| Szín | Sárga |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül, Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Teherbírás | 110 kg |
| Alak | Szögletes |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Kinézet | Lábakkal |

Puffok, öko bőr, kárpitozott
Raktáron
Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron