












Méretek 38×65×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Taburet anyaga Váz: Bútorlap, fa Huzat: POSO 130 Huzat színe: Világos lila Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr) Kopásállóság (Martindale teszt): 35 000 Ülőfelület típusa: Hab töltet Lábak: Műanyag Megj.: A szín megjelenése némileg eltérhet a valóságtól. A puff Poso szövettel van bevonva, amely finoman bordázott textúrájával nagyon kellemes tapintású, magas grammsúlyú (380 g/m2) és kopásálló. A puff szerkezete erős bútorlapból és tömör fából készült. Az ülést hab töltet alkotja, amely kényelmes ülést biztosít. Taburet méretei Szélesség: 65 cm Mélység: 65 cm Magasság: 38 cm Ülés magassága: 38 cm Tároló helyiség térfogata: kb. 80 l Lábak: 2 cm Felszereltség Tároló helyiség: Igen Nyitása fém zsanérokkal és biztosító szalaggal ellátott A puff fogantyúval van ellátva a kényelmes nyitás érdekében Poso A plysszerűen puha Poso anyag megjelenésével a kordbársonyt idézi. Egyedülálló 3D hatása kellemes tapintású, emellett rendkívül erős és ellenálló. A felszíni finom szálak könnyen tisztíthatók speciális kárpittisztító szerekkel. Egyedi jellemzőinek köszönhetően ülőgarnitúrák, fotelek és székek kárpitozására használják. 100% poliészterből készült, magas grammsúllyal. A felhasznált szövetek fontos paramétere a szilárdság és a kopásállóság, azaz a Martindale teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy adott ciklusszám elérése után az anyagon kopás jelei jelentkeznek. Minél magasabb az érték, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. Az otthoni szokásos anyagok körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Anyag | Kárpitozott |
| Forma | Négyzet |
| Puffok | Igen |
| Szín | Lila |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül, Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Teherbírás | 110 kg |
| Alak | Szögletes |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Kinézet | Lábakkal |

Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
45×50×35 cm, szövet, téglalap alakú
Ingyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron