












Méretek 38×65×65 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az ülőke anyaga Váz: Bútorlap, fa Huzat: POSO 14 Huzat színe: Sötétzöld Huzat összetétele: 100% Poliészter Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr) Kopásállóság (Martindale): 35 000 Ülőlap típusa: Hab töltet Lábak: Műanyag Megjegyzés: A színek megjelenítése eltérhet a valóságtól. Az ülőke Poso szövetből készült, finom bordázott textúrával, amely nagyon kellemes tapintású, nagy grammsúlya 380g/m2, és ellenáll a kopásnak. Az ülőke szerkezete erős bútorlapból és tömör fából készült. Az ülőlap hab töltetből áll, amely kényelmes ülést biztosít. Az ülőke méretei Szélesség: 65 cm Mélység: 65 cm Magasság: 38 cm Ülőmagasság: 38 cm A tárolóhely űrtartalma: kb. 80 l Lábak: 2 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen A nyitás fém zsanérokkal van biztosítva, biztonsági szalaggal Az ülőke fogantyúval van felszerelve a kényelmes nyitáshoz Poso A plüss Poso anyag megjelenésével a kordbársonyt idézi. Egyedi 3D hatása kellemes tapintású, ráadásul nagyon erős és tartós. A felszínén található finom szálak könnyen tisztíthatóak kárpitozott bútorokhoz készült speciális tisztítószerekkel. Egyedi jellemzőinek köszönhetően kárpitozott ülőgarnitúrák, fotelek és székek anyagaként használják. 100% poliészterből készül nagy grammsúllyal. A felhasznált szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az ún. Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám átlépése után a szövet elhasználódást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag büszke a 35 000 ciklusra. A háztartásban lévő általános szövetek körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 38 cm |
| Kárpit anyaga | Szövet |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Anyag | Kárpitozott |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Puffok | Igen |
| Szín | Zöld |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül, Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Teherbírás | 110 kg |
| Alak | Szögletes |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Kinézet | Lábakkal |

Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Puffok, öko bőr, kárpitozott
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron