
Goldea krepp ágyneműhuzat duo - pitypangok, sárga hátoldal 140 x 200 és 70 x 90 cm
Pamut, krepp, cipzáras
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágynemű A pamut garantáltan a hálószobai textíliák legismertebb és legelterjedtebb alapanyaga. Az ügyfelek értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét . A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért azoknak is ajánlott, akik éjszaka hajlamosak az izzadásra. Lehetséges hátránya a gyűrődés, amely miatt vasalni kell. Az évek alatt bevált pamut természetes szál, amelyet a pamutnövényből nyernek, és kíméletes az egész test bőréhez . Anyag 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter Szín Szürke Fehér Barna Jellemzők Ajánlott mosás: hetente egyszer, maximum kéthetente Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) Az ágynemű vasalása szükséges Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mosd ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és összehúzott cipzárral Használjon az anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válassza a kímélő centrifugálást Az anyag sérülésének és a színek kifakulásának elkerülése érdekében vasalja kifordítva A csomag tartalma a kiválasztott változattól függően Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm Inspirálódjon tovább Pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat Hálószoba 3d ágyneműhuzat 7 részes ágynemű Gyerek ágynemű
| Anyag | Mikroszálas, Pamut-poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Gombos, Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű stílusa | Vidéki |
| Ágynemű mintája | Virágok |
| Kell-e vasalni | Igen |
| Kétoldalas | Igen |
| Évszak | Tavasz, Nyár |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | 80% pamut | 20% mikroszál - poliészter |

Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Matracvédő
Raktáron

4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron