





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 29390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Típus | Felületre szerelhető csillár/Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 95 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Alak | Kerek |
| Izzó típusa | A60 |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Series | CERIA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, kristály
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Konnektoros, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, okos, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás