









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
2 az 1-ben kialakítás – a csomag fehér és fekete cserélhető burkolatot tartalmaz, így a homlokzat stílusához igazítható. 3CCT funkció – kapcsolóval állítható a fény színhőmérséklete (meleg, semleges vagy hideg fehér). Állítható teljesítmény – 15 W, 18 W vagy 20 W közötti választási lehetőség az optimális fényerő érdekében. Akár 1800 lumen fényáram biztosít kiváló láthatóságot még tágas terekben is. Magas, IP65 védettség garantálja a teljes védelmet a por és a vízsugarak ellen. Egyszerű falra vagy mennyezetre szerelés kültéren és beltéren egyaránt (pl. folyosók, fürdőszobák).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 15 W/18 W/20 W |
| Hely | Kert és utak/Lugas/Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 53 W |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Series | OUTDOOR Solight |
| Gyártó | Solight |

LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron

Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás