
Rabalux 1051 - KÉSZLET 3xLED Beépíthető lámpa LITE 3xGU10-LED/3W/230V
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 14690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Szürke |
| Feszültség | 230V |
| Anyag | Fém |
| Felület | Krómozott |
| Foglalat | GU10 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | ARBOLEDAS Eglo, TIBERIO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronModern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, bronz
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, 230V, billenthető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
Süllyesztett, billenthető
Raktáron
Fa, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron