Ezek is tetszhetnek
Philips - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa SPRAY LED/12W/230V IP44
9490 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 26. - 9490 Ft
- 2025. 11. 18. - 9490 Ft
- 2025. 09. 09. - 9489 Ft
- 2025. 09. 03. - 11 490 Ft
- 2025. 08. 19. - 9510 Ft
- 2024. 06. 26. - 11 490 Ft
- 2024. 02. 14. - 12 990 Ft
- 2024. 01. 15. - 14 790 Ft
Termékleírás
EYE Comfort technológia - prémium minőségű LED izzók készülnek. Ez a modul típus megfelel az EyeComfort szigorú kritériumainak. A LED technológiának köszönhetően akár 80%-os energiaköltség-megtakarítást érhet el. A lámpa kíméli és nem fárasztja a szemeit.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 80 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Series | SPRAY Philips |
| Gyártó | Philips |
Ajánljuk

20 289 Ft
Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel, 3 lámpás - Cederic
IP44, mennyezeti
Raktáron
20 590 Ft23 790 Ft
Cube általános mennyezeti lámpa
IP44, mennyezeti
Raktáron
13 895 Ft15 805 Ft
6 db fehér, kerek GU10-es beépíthető spotlámpa szett (50 mm, IP44) - Xena
IP44, mennyezeti, beépíthető
Raktáron






























































