
Top Light - LED fali lámpatest REVIT LED/18W/230V 3000/4000/6500K fehér
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 9890 Ft
- 2025. 11. 18. - 9890 Ft
- 2025. 11. 07. - 9889 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern REVIT fali lámpa. Állítható színhőmérséklet - 3000K / 4000K / 6500K. Egyszerű színhőmérséklet-váltás a lámpán található kapcsolóval.
Specifikációk
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Típus | Fali lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Félkör |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6500 K |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | REVIT Top Light |
| Gyártó | Top Light |
Hasonló termékek


Brilagi - Dimmelhető LED-függőlámpa kábelen FALCON II LED/99W/230V, átmérő 60 cm, fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 5450 - LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpa DANNY LED/60W/230V + távirányító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED mennyezeti lámpa LED/17W/230V matt króm
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Big egyágú függesztett lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Modern LED panel acél 40 cm beépített LED-del - Liv
Fém
Raktáron
Brilagi - ULTRA SLIM fürdőszobai mennyezeti LED lámpa/18W/230V 30x30 cm ezüst IP54
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - ULTRA SLIM LED/24W/230V fürdőszobai mennyezeti lámpa 42x42 cm ezüst IP54
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 33209 - LED RGBW dimmelhető mennyezeti lámpa FUEVA-C LED/21W/230V 30x30 cm fehér
Okos, meleg fehér, hideg fehér
Raktáron
Okos LED panel fehér 60cm LED Dim to Warm funkcióval és távirányítóval - Knob
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető lámpa PILANA LED/48W/230V tölgy/fehér átm. 40 cm + távirányító
Fém
RaktáronIngyenes szállításModern fehér sínrendszer 1 fázisú 300 cm - Iconic
Műanyag
Raktáron
Avide álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
Meleg fehér
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa acélból, beépített LED-del 80 cm - Liv
Fém, műanyag
Raktáron
Panel Kiemelő keret
Fém
Raktáron
Avide álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
Raktáron
LED álmennyezeti panel ALGINE LED/40W/230V 60x60 cm 4000K fehér
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Start
Meleg fehér
Raktáron
Eglo 900583 - dimmelhető LED mennyezeti lámpatest FUEVA LED/11W/230V króm
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Redo 01-3729 - FRISBI LED mennyezeti lámpa 8W 230V IP44 fehér
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Briloner 3392-014 - LED Mennyezeti lámpa FREE LED/22W/230V á. 42 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Avide álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
Raktáron
Avide álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
Raktáron
Eglo 32817 - LED mennyezeti lámpatest FUEVA LED/21W/230V Ø 30 cm matt króm
Fém
Raktáron
Brilo - CTS LED mennyezeti lámpatest, 21W/230V, 3000/4000K, Ø 37 cm, matt króm
Fém
Raktáron
Eglo 300833 - LED RGBW fényerőszabályozható mennyezeti lámpa MALTIGNANO-Z LED/18,5W/230V átm. 38 cm + távirányító
Okos, meleg fehér, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Acél mennyezeti lámpa 120cm LED-del és távirányítóval - Liv
RaktáronIngyenes szállítás
Veri
Raktáron
Gallery LED falikar
Meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa SIRIJA LED/24W/230V átm. 45 cm bézs
RaktáronIngyenes szállítás
LED Dimmelhető beépíthető panel CAPRI LED/25/36/40W/230V 3000/4000/5700K IP44 60x60 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 901114 - LED Dimmelhető mennyezeti lámpa AMANDOLO LED/17W/230V fehér + + távirányító
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Aigostar - Fürdőszobai LED tükörvilágítás LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 fekete
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás