
Kerti bútor garnitúra 100x60x69 cm, polyrattan, szürke, AZS-A1442 GREY
Műrattan
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 102 790 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a helytakarékos asztal- és székkészlet ideális egy barátságos reggelihez, vacsorához vagy családi összejövetelhez a kertben vagy télikertben, erkélyen vagy teraszon. A fém asztal nagyon stabil, helytakarékos, és a praktikus összecsukható funkciónak köszönhetően bárhol könnyen tárolható. Több széket is egymásra rakhat, de a székkészlet csak egy szék helyét foglalja el. Különösen, ha csak alkalmanként használja a székeket, könnyen tárolhatja őket egy fészerben vagy pincében, hogy helyet takarítson meg. Az asztal vázához eloxált alumíniumot használtak. Ez az összecsukható asztal időjárásálló és könnyen tisztítható. Termék részletek: Asztal: Az asztallap anyaga: rozsdamentes acél, polisztirol. váz anyaga: eloxált alumínium szín: ezüst az asztallap méretei: 60 x 2 cm (Ø x Szél) az asztal magassága kinyitva: kb. 72 cm Összecsukott állapotban az asztal magassága: kb. 120 cm cső méretei: Ø 58 x 1,2 mm terhelhetőség: kb. 80 kg Székek: váz anyaga: porszórt alumínium huzat anyaga: teslin 2x2 váz színe: szürke huzat színe: szürke méretek: kb. 90 x 56,5 x 59,5 cm (magasság x szélesség x mélység) ülőfelület méretei: kb. 45 x 49,5 x 50 cm (magas x szél x mély) alumíniumkeret: 36 x 17 x 1,2 mm / 38 x 18 x 1,2 mm karfák: barna, Polywood alkalmazással (Polywood = műanyag fa megjelenéssel) karfa magassága: kb. 63 cm karfa szélessége: kb. 4 cm terhelhetőség: kb. 110 kg Csomag tartalma: 2 x egymásba rakható szék 1 x összecsukható bisztróasztal
| Párnákkal | Igen |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Erkélykészletek | Igen |
| Összeszerelési méret | 2 szék + 1 asztal |
| Az üléspárna mélysége | 50 cm |
| Asztal szélessége | 60 cm |
| Az asztal magassága | 72 cm |
| Súly | 10 kg |
| Rúdkészletek | Nem |
| Teherbíró képesség | 110 kg |
| Szék szélessége | 56.5 cm |
| Anyag típusa | Eloxált alumínium, rozsdamentes acél, polisztirol, teslin |
| Tömör fából | Nem |
| Kemping készletek | Nem |
| Ülésmagasság | 45 cm |
| Szék magassága | 90 cm |

Műrattan
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, párnákkal
Raktáron
Fém
Raktáron

Párnákkal, 4 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Műrattan, párnákkal
Raktáron
Fém, 4 személyre
Raktáron

Párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Fém, 6 személyre
Raktáron
Párnákkal
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, 8 és több személyre
Ingyenes szállítás
Fém
Ingyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fém, 4 személyre
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, 4 személyre
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, fa, fenyőfa
Raktáron
Műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag
Raktáron
Fém, 4 személyre
Raktáron
Fém
Raktáron
Fém, fa, napernyővel
Raktáron

Fa, 6 személyre
Kiszállítás 1 nap múlva
3×50×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×90×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×70×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×70×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×110×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
3×110×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
19×80×19 cm, matt, szabálytalan formájú
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva

17×19×17 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fényfüzér, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
3×50×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×70×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
3×80×23 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva
23×70×3 cm, modern stílusú, laminált
Kiszállítás 1 nap múlva