






Méretek 93×48×61 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Fekete Fém: Fekete Méretek Szélesség: 48,5 cm Ülőfelület szélessége: 46 cm Mélység: 61 cm Ülőfelület mélysége: 46 cm Magasság: 93,5 cm Ülésmagasság: 49,5 cm Ülőfelület vastagsága: 7 cm Tömeg: 5,2 kg Teherbírás: 120 kg
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 61 cm |
| Magasság: | 93 cm |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 49,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Súly | 5,2 kg |

93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú

Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
78×49×55 cm, fa, modern stílusú

Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron

90×43×51 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×59×62 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, modern stílusú, kárpitozott

90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×45×52 cm, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
Fa, modern stílusú, tölgyfa

Álló
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva