Ajánljuk
Brilagi - LED fényerőszabályozható kábeles csillár PORTOFINO LED/98W/230V ezüstszínű + távirányító
98 290 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 19. - 98 290 Ft
- 2025. 12. 12. - 98 290 Ft
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 98290.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Szín | Szürke |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 98 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 98 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| A teljes fényáram | 6860 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Funkció | Távirányító/LED technológia/Dimmelhető távirányítóval |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 98 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Series | PORTOFINO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

12 990 Ft
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
17 890 Ft
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
10 090 Ft
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
9690 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
8890 Ft
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
14 690 Ft
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
11 390 Ft
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
13 440 Ft
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
19 990 Ft
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
10 785 Ft
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
7188 Ft
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
32 690 Ft
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
8090 Ft
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
26 090 Ft
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
26 410 Ft
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás





































