



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony anyag: Curry Bluvel 68 – sárga Fém: Króm Műanyag: Fekete Méretek Szélesség: 51 cm Ülésmélység: 40 cm Magasság: 87–97 cm Ülésmagasság: 45–55 cm Súly: 9 kg Teherbírás: 100 kg Kialakítás Stabil ötszög alap Állítható ülésmagasság Kiváló minőség és modern design Szétszerelt állapotban szállítjuk Stílus, amely passzolni fog Bársonyos kialakítású irodai szék ideális ötvözete a kényelemnek és esztétikának. Különböző színes változatokban elérhető, így könnyen kiválaszthatja azt, amelyik legjobban illik az ön belső teréhez. Legyen szó otthoni dolgozószobáról, diák szobáról vagy modern irodáról, ez a szék kényelmet, ergonómiát és vizuális hatást kínál, ami a mindennapi munkát magasabb szintre emeli.
| Szélesség: | 51 cm |
|---|---|
| Magasság: | 87-97 cm |
| Típus | Forgó |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Állítható | Igen |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Súly | 9 kg |
| Ülés magasság | 45 - 55 cm |
Felhasználói értékelések
Pont mint a képeken,nagyon finom anyag a borítása
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
Nagyon szép,kényelmes is
Picit hangosan gurul
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
73-83×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, forgó
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Raktáron
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Álló
Raktáron
25×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron