







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Havana étkezőszékFő jellemzőkSzélesség: 65 cmMélység: 45 cmMagasság: 98 cmHáttámla magassága: 50 cmÜlésmagasság: 48 cmÜlés anyaga: szövetAz alap anyaga: fémGarancia: 5 évNem egymásra rakhatóA Havana étkezőszék különleges kényelmet és stabilitást kínál, amely nélkülözhetetlen egy hangulatos étkezőben. A masszív fém váz biztosítja a strapabírást, miközben az ülés és háttámla minőségi szövetborítást kapott, amely kellemes tapintást és megfelelő szellőzést biztosít hosszabb használat során is.Az ergonomikus kialakítású magas háttámla és a pontos méretezésnek köszönhetően a szék ideális támogatást nyújt a hát számára. A 5 éves garancia pedig extra biztonságot kínál a vásárlóknak, jelezve, hogy a termék hosszú távon is megbízható választás.Kiváló választás az étkezőbeAkár családi vacsorához, akár baráti összejövetelhez keres székeket, a Havana étkezőszék tökéletes megoldást nyújt. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy otthonát egy modern és kényelmes darabbal gazdagítsa!
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Szín | Szürke |
| Kárpitozott | Igen |
| Garancia | 5 év |
| Egymásra rakható | Nem |
| Háttámla magassága | 50 cm |
| Az alap anyaga | Fém |
| Az ülés anyaga | Szövet |
| Az ülés szélessége | 44 cm |
| Az ülésmélység | 44 cm |
| Ülésmagasság | 48 cm |

Forgó, kartámasszal, tölgyfa
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
76×56×55 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
85×39×37 cm, fa

74×51×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kárpitozott, tölgyfa

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa

88×55 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kőrisfa

Fa, kárpitozott, rusztikus
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
185×90×40 cm
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
50×60 cm, kerek, fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
50×90 cm, modern stílusú, fém
Raktáron
Üveg, modern stílusú, márvány
Raktáron
181×30 cm, álló, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
85×124 cm, sarok, számítógépes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
52×60 cm, fa, tölgyfa
Raktáron
66×40×48 cm, cseresznyefa, fém
Raktáron
45×32 cm, polcos, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
185×38 cm, álló, fa
Raktáron
144×33 cm, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
42×55 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×90 cm, modern stílusú, fém lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
185×90×40 cm
Raktáron