Ezek is tetszhetnek
Nincs raktáron
Curver INFINITY mosókosár, 59l
5190 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 5190 Ft
- 2025. 11. 18. - 5190 Ft
Termékleírás
Műanyag szennyeskosár INFINITY DOTS kivitelben. Az INFINITY termékcsaládot egyszerű formája különbözteti meg - a skandináv stílus ihlette. A kosár fedéllel van ellátva. A perforált kialakítás biztosítja a levegő keringését. Könnyű kezelhetőség a két erős fogantyúnak köszönhetően. A modern, letisztult dizájnnak köszönhetően ez a kosár stílusos kiegészítője bármely fürdőszobának. Űrtartalom 59 l. Curver minőség.
Specifikációk
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Típus | Szennyestartó |
| Fedél | Fedéllel |
| Szín | Szürke |
| Modell sorozat | INFINITY |
| Tartalomjegyzék [l] | 59 l |
| Mélység [cm] | 35.1 cm |
| Magasság [cm] | 60.2 cm |
| Szélesség [cm] | 43.7 cm |
| Színes | Szürke - világos |
| Gyártó | Curver |
Ajánljuk

15 519 Ft
Natúr színű bambusz szennyeskosár 78 l Bamboo – Compactor
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron
59 010 Ft
Textil szennyeskosár 45+45 l Tota – Joseph Joseph
71×56×39 cm, szövet, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
15 312 Ft18 315 Ft
SOBIKON szürke bambusz szennyeskosár
95×39×30 cm, bambusz, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron







































