
LECEBY fehér háromkamrás bambusz szennyes kosár
61×60×40 cm, bambusz, összecsukható
Kiszállítás 1 hét múlvaKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Műanyag szennyeskosár INFINITY DOTS kivitelben. Az INFINITY termékcsaládot egyszerű formája különbözteti meg - a skandináv stílus ihlette. A kosár fedéllel van ellátva. A perforált kialakítás biztosítja a levegő keringését. Könnyű kezelhetőség a két erős fogantyúnak köszönhetően. A modern, letisztult dizájnnak köszönhetően ez a kosár stílusos kiegészítője bármely fürdőszobának. Űrtartalom 59 l. Curver minőség.
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Típus | Szennyestartó |
| Fedél | Fedéllel |
| Szín | Fehér |
| Modell sorozat | INFINITY |
| Tartalomjegyzék [l] | 59 l |
| Mélység [cm] | 35.1 cm |
| Magasság [cm] | 60.2 cm |
| Szélesség [cm] | 43.7 cm |
| Színes | Fehér |
| Gyártó | Curver |

61×60×40 cm, bambusz, összecsukható
Kiszállítás 1 hét múlva
61×60×40 cm, bambusz, összecsukható

Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Szövet, szennyestartó, négyszögletes
Elérhető 4 webáruházban
Ingyenes szállítás
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, szennyestartó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, szennyestartó
Raktáron
Bambusz, szennyestartó, négyszögletes
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Szennyestartó, négyszögletes, fedéllel
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
71×39×39 cm, szövet, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
48×45×33 cm, műanyag, tárolóhellyel
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Szennyestartó, négyszögletes, nytitott
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Szennyestartó, négyszögletes, nytitott
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Szövet, szennyestartó, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron