
Curver Mosókosár JUTE, 58l
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Stílusos szövött juta dizájn. Stabil, tartós és könnyű. Ergonomikus fogantyúkkal könnyen hordozható. 46L űrtartalom. Curver minőség.
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Típus | Tisztaruha |
| Fedél | Nytitott |
| Modell sorozat | JUTE |
| Tartalomjegyzék [l] | 46 l |
| Mélység [cm] | 39 cm |
| Magasság [cm] | 59 cm |
| Szélesség [cm] | 26 cm |
| Színes | Bézs |
| Gyártó | Curver |

Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bambusz, szennyestartó, négyszögletes
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szennyestartó, négyszögletes, nytitott
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, szennyestartó
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
72×50×33 cm, szövet, szennyestartó
Raktáron
Szennyestartó, négyszögletes, fedéllel
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×40×38 cm, bambusz, szennyestartó
Raktáron
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szövet, szennyestartó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
27×59×38 cm, műanyag, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Szennyestartó, négyszögletes, nytitott
Raktáron
71×39×39 cm, szövet, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, négyszögletes, tisztaruha
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron
Bambusz, összecsukható, szennyestartó
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szövet, szennyestartó, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, szennyestartó, négyszögletes
Raktáron