Ezek is tetszhetnek
Nincs raktáron
Curver Mosókosár KNIT 57l szürke
6890 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 6890 Ft
- 2025. 11. 18. - 6890 Ft
Termékleírás
KNIT szennyeskosár 57 l űrtartalommal, kötés ihlette kialakítással, nagyon kényelmes fogantyúkkal a könnyű kezelhetőségért, csuklós fedéllel, lyukakkal a megfelelő légáramlásért. Méretek: 45 x 34,5 x 62 cm (b x t x h).
Specifikációk
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Típus | Szennyestartó |
| Fedél | Fedéllel |
| Szín | Szürke |
| Modell sorozat | KNIT |
| Tartalomjegyzék [l] | 57 l |
| Mélység [cm] | 34.5 cm |
| Magasság [cm] | 62 cm |
| Szélesség [cm] | 45 cm |
| Színes | Szürke |
| Gyártó | Curver |
Ajánljuk

15 312 Ft18 315 Ft
SOBIKON szürke bambusz szennyeskosár
95×39×30 cm, bambusz, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
59 010 Ft
Textil szennyeskosár 45+45 l Tota – Joseph Joseph
71×56×39 cm, szövet, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
15 519 Ft
Natúr színű bambusz szennyeskosár 78 l Bamboo – Compactor
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron



























































