
SOBIKON szürke bambusz szennyeskosár
95×39×30 cm, bambusz, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Chic Basket szennyestáska egy kosár a mosandó vagy felakasztandó, illetve szárítás után elvitelre szánt szennyes hordozására. A szállított ruhák optimálisan szellőznek. A minden oldalon található oldalsó fogantyúknak köszönhetően bárki könnyedén hordozhatja, akár maximális tartalommal is. Kapacitása 45 liter. Szürke dizájn retro nyomtatással. Robusztus műanyagból készült. A kosarat más dolgok, köztük apró tárgyak szállítására is használhatja, még ezek sem fognak kiesni a szellőzőnyílásokon keresztül. A szennyeskosár méretei: 59 x 27 x 39 cm. A KIS szennyeskosár alapvető jellemzői Méretek: 59 x 27 x 39 cm Térfogat: 45 L
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Típus | Szennyestartó, Tisztaruha |
| Fedél | Nytitott |
| Modell sorozat | Basket |
| Tartalomjegyzék [l] | 45 l |
| Mélység [cm] | 39 cm |
| Magasság [cm] | 27 cm |
| Szélesség [cm] | 59 cm |
| Színes | Fehér |
| Gyártó | KIS |

95×39×30 cm, bambusz, négyszögletes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
71×56×39 cm, szövet, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fűgyűjtős
Raktáron

Fólia, horganyzott lemez
Kiszállítás 3 nap múlva
Matt, egyenes
Raktáron
66×30×36 cm, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Beltéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag, beltéri, klasszikus
Raktáron
Műanyag
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Lábakkal, matt, egyenes
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
79×32×37 cm, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron