Ezek is tetszhetnek
Nincs raktáron
Curver Tisztító kosár LAUNDRY HAMPER 45L, sötétszürke
2950 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 2950 Ft
- 2025. 11. 18. - 2950 Ft
Termékleírás
Mosókosár LAUNDRY HAMPER 45 literes űrtartalommal, a szövés és a steppelés technikái által inspirálva, egyszerre stílusos és praktikus, 70%-ban újrahasznosított műanyagból készült, kényelmes fogantyúkkal a könnyű kezelhetőségért. Méretek: 59,4 x 39,7 x 27,4 cm (b x t x h).
Specifikációk
| Forma | Négyszögletes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Típus | Tisztaruha |
| Fedél | Nytitott |
| Szín | Fekete |
| Modell sorozat | Softex |
| Tartalomjegyzék [l] | 45 l |
| Mélység [cm] | 39.7 cm |
| Magasság [cm] | 27.4 cm |
| Szélesség [cm] | 59.4 cm |
| Színes | Szürke - sötét |
| Gyártó | Curver |
Ajánljuk

59 010 Ft
Textil szennyeskosár 45+45 l Tota – Joseph Joseph
71×56×39 cm, szövet, négyszögletes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
15 519 Ft
Natúr színű bambusz szennyeskosár 78 l Bamboo – Compactor
60×30×40 cm, bambusz, szövet
Raktáron
15 312 Ft18 315 Ft
SOBIKON szürke bambusz szennyeskosár
95×39×30 cm, bambusz, szennyestartó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron



























































